Olej kokosowy Avril w starciu z rycynowym Nanoil. Który kupić?

Olej kokosowy Avril w starciu z rycynowym Nanoil. Który kupić?

Dobrać olejek do ciężkich i grubych włosów to wyzwanie. Większość olejków je przeciąża i wychodzi na to, że nie masz do wyboru niczego innego, niż olejek kokosowy. Jeśli jesteś zniechęcona używaniem do znudzenia pachnącego kokosem oleju, który trzeba najpierw ogrzać, ponieważ zazwyczaj jest twardą bryłą, wiedz, że masz alternatywę. Jedną z najdoskonalszych jest oldschoolowy, ale wciąż znakomity olejek rycynowy. Najlepiej przekonać się o tym, testując dwa produkty. Jak czysty olej kokosowy wypada w starciu z rycyną?

Olejkowy pojedynek: olej rycynowy Nanoil i olej kokosowy Avril

Do testów „zaprosiliśmy” kosmetyki o doskonałej jakości. Zarówno olejek kokosowy Avril, jak i rycynowy olejek Nanoil zbierają doskonałe opinie, są czystymi olejami naturalnymi i należą do ekstraklasy, jeśli chodzi o pielęgnację włosów, jednak zwycięzca okaże się tylko jeden… Sprawdź, który bezapelacyjnie musi znaleźć się w Twojej łazience.

olej kokosowy avril vs olej rycynowy nanoil

Olejek kokosowy a olejek rycynowy – przeznaczenie

Olejek kokosowy Avril

Olejek kokosowy Avril jest przeznaczony do pielęgnacji całego ciała, twarzy, włosów. Jest wydany w miękkiej, plastikowej tubie, która doskonale ułatwia jego dozowanie – olejek wystarczy zanurzyć na pewien czas w ciepłej wodzie, aby zmiękł i dał się aplikować na wybrane partie ciała. To olej, który nie pasuje do wszystkich włosów – dba o grube, ciężkie, niskoporowate, pozbawione objętości, z tendencją do przetłuszczania i nadmiernego łojotoku. Nada fryzurze lekkości i sprężystości.

Olejek Rycynowy Nanoil

Olej rycynowy jest wyjątkowym produktem, jedynym olejem o tak nietypowej budowie i składzie. Rącznikowy kwas znajdujący się w olejku nadaje się tak naprawdę DO WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW od cienkich i delikatnych, przez ciężkie i bez objętości, aż po „normalne”. Olej wpływa na cebulki i wzmacnia włosy na całej łodydze, ponieważ wykazuje wysokie powinowactwo do keratyny, czyli podstawowego budulca włosów. Olejek będzie też doskonały do pielęgnacji szorstkiej lub przesuszonej skóry oraz do demakijażu i oczyszczania twarzy, czyli do rozsławione przez urodowe blogerki metody OCM.

olej kokosowy avril

Olejek kokosowy a olejek rycynowy – działanie i skład

Olejek kokosowy Avril

 1. To 100% czystego olejku kokosowego, pozyskanego z ekologicznej plantacji, certyfikowanego (Ecocert) i tłoczonego na zimno.
 2. Olejek kokosowy Avril dba o włosy bez objętości: odbija je od nasady, nadaje lekkości i blasku, wzmacnia i zapobiega ich niszczeniu.
 3. Napusza inny rodzaj włosów (nie nadaje się do średnioporowatych i zniszczonych włosów o wysokiej porowatości).
 4. Wybiela zęby i odkaża jamę ustną.
 5. Działa antyseptycznie na skórę, polecany przy trądziku.

Olejek Rycynowy Nanoil

 1. To 100% czystego olejku rycynowego, pozyskanego z ekologicznej plantacji, certyfikowanego (Ecocert) i tłoczonego na zimno, o nienagannej czystości.
 2. Nie przeciąża włosów, wystarczy zmyć go dokładnie szamponem.
 3. Jest dobrze tolerowany przez wszystkie rodzaje włosów, wzmacnia je, nasila blask, reguluje poziom sebum, podbija odcień włosów, doskonale wygładza i nadaje aksamitnej lekkości.
 4. Oczyszcza skórę głowy i skórę twarzy.
 5. Doskonały na szorstką i suchą skórę.
 6. Działa anty-aging, ma właściwości antyseptyczne.
 7. Jest doskonały na rzęsy, brwi i jako wygładzające serum pod oczy.

olej rycynowy nanoil

 

Olejek kokosowy a olejek rycynowy – opinie

Olejek kokosowy Avril

Olejek zbiera różne opinie, ponieważ jego specyfika dyskwalifikuje go jako odżywkę do wielu rodzajów włosów. Pojawiają się niepochlebne opinie o tym, że olejek Avril napusza włosy, sprawiając, że stają się sztywne, trudne do rozczesania, nie chcą się układać.

Olejek Rycynowy Nanoil

To olej rycynowy o najlepszej jakości; Nanoil zbiera doskonałe opinie nie tylko jako olej do włosów, ale również jako intensywna, skuteczna kuracja na zniszczone paznokcie, brwi czy rzęsy.

Olejek kokosowy a olejek rycynowy: podsumowanie

Porównanie wskazuje wyraźnie, że zwycięstwo należy do olejku rycynowego Nanoil. Dlaczego jest lepszy?

 • Ma więcej zastosowań, jest wydajniejszy.
 • Pasuje do wszystkich rodzajów włosów.
 • Sprawdzi się w pielęgnacji rzęs i brwi.
 • Ma doskonały stosunek ceny do jakości.
 • Zapewnia precyzyjniejszą pielęgnację włosów.
 • Idealnie oczyszcza skórę z toksyn.
 • Idealny do pielęgnacji paznokci.
 • Pobudza włosy do wzrostu i wzmacnia cebulki.
 • Hamuje wypadanie włosów.

Chcesz przeczytać więcej o najlepszym oleju kosmetycznym?
Wejdź na www.nanoil.pl/olej-rycynowy i wybierz zwycięską pielęgnację.